Thuis
>
producten
>
HDMI-Misstapring
>
|
|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | CENO |
| Certificering | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Modelnummer | BCN16B-30-01HD |
HDMI Capsule Slip Ring gecombineerd met elektrische stroom, Ethernet en USB-signalen
BCN16B-30-01HD is een CENO Capsule Slip Ring gecombineerd met elektrische stroom, Ethernet, USB en 1 kanaal HDMI-signaal. Capsule slipringen worden vaak aangeboden in een compact formaat met een flens, vergelijkbaar met kleine slipringen, gebruikt voor elektrische stroomoverdracht, gegevensoverdracht tussen een stationair en een roterend deel. Ze zijn eenvoudig te installeren en worden veel gebruikt in kleine en middelgrote apparatuur, zoals speed dome camera's, intelligente speelgoed, podiumverlichting en drones, enz. Neem voor meer informatie contact met ons op.
Kenmerken
Toepassingen
Optioneel
Specificatie
| BCN16B-30-01HD Specificatie | |
| Stroom & Circuits | 2 circuits * 12.5A; 1 * 1000M Ethernet; 1 * USB2.0 Signaal; 1 * HDMI Signaal |
| Nominale spanning | 0 ~24 VAC/VDC |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC@50Hz |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ@300VDC |
| Contactweerstand golf | ≤ 30mΩ |
| Werktemperatuur | -20°C~+60°C |
| Werkende luchtvochtigheid | 60 %RH |
| IP beschermingsgraad | IP52 |
| Bedrijfssnelheid | 0~300rpm |
| Buitendiameter | Ø16mm |
| Contactmateriaal | Edelmetaal |
| Behuizingsmateriaal | Aluminiumlegering |
| Leidraad maat & lengte | Aangepast |
Overzichtstekening
![]()
Waarom met CENO
CENO is een technologisch bedrijf op het gebied van slipringen dat zich bezighoudt met onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop. We hebben geavanceerde apparatuur en zeer nauwkeurige testinstrumenten om de productkwaliteit en betrouwbare prestaties te garanderen. Het faciliteitengebied beslaat 3000 vierkante meter en is gevestigd in Shenzhen, China.
![]()
Certificering
ISO9001, CE, RoHS, UL, Explosieveilig
![]()
CENO Voordeel
Leden van het engineeringteam hebben meer dan 10 jaar ervaring op het gebied van slipringen. Operators die aan kritieke procedures werken, zijn allemaal gekwalificeerd door interne training.
Service die CENO biedt
24 uur, 7 dagen consultatieservice.
Massa- en aangepaste productie.
Oplossingen aanbieden voor 360° rotatiesystemen.
Welkom om ons te raadplegen met uw verzoeken voor elk 360° rotatiesysteem. Wij bieden u een one-stop service en reageren tijdig op uw vragen.
Neem op elk moment contact met ons op.