Thuis
>
producten
>
Vezel Optische Roterende Verbinding
>
|
|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | CENO |
| Certificering | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Modelnummer | ECN000-01S-01F-D |
Hoge Snelheid Geïntegreerde FORJs Slip Ring met HDMI en Glasvezel Roterende Koppeling
ECN000-01S-01F-D is een CENO Geïntegreerde Slip Ring die 1 circuit HDMI-signaal en 1 kanaal glasvezel roterende koppeling combineert, die continu kan roteren met een snelheid van 6000 tpm. CENO hogesnelheidsslipringen maken gebruik van geavanceerde technologie om een hoge concentriciteit te garanderen. Speciale structurele behandelingen worden toegepast op het contactpunt tussen stator en rotor om stabiele prestaties bij hoge snelheden te garanderen. Voornamelijk gebruikt in systemen zoals inspectie van hogesnelheidstreinen, niet-destructieve testapparatuur en wervelstroomtesten.
Kenmerken
1 1-50 kanalen voor FORJs zijn optioneel
2 Werksnelheid kan tot 20000 tpm zijn
3 Contactloze technologie en stabiele transmissie, geen string code
4 Eenvoudige installatie & Gratis onderhoud
Toepassingen
1 Beveiligingscamera
2 Medische apparatuur
3 Wervelstroomtesten
4 Niet-destructieve testen
5 Optische hydrofoon
Optioneel
1 Circuit, Spanning, Kanalen
2 Draadlengte & maat
3 Contact / Behuizingsmaterialen
4 Beschermingsgraad
5 Werksnelheid & temperatuur
Specificatie
| ECN000-01S-01F-D Specificatie | |
| Kanaal & Circuits | 1 Kanaal * FORJs; 1 circuit * HDMI |
| Nominale spanning | 0 ~ 48 VAC/VDC |
| Diëlektrische sterkte | ≥100VAC@50Hz |
| Isolatieweerstand | ≥10MΩ@100VDC |
| Contactweerstand golf | ≤ 70mΩ |
| Werktemperatuur | -20°C~+60°C |
| Werkvochtigheid | 60 %RH |
| IP-beschermingsgraad | IP51 |
| Bedrijfssnelheid | 0~6000 rpm |
| Buitendiameter | Ø 40mm |
| Contactmateriaal | Edelmetaal |
| Behuizingsmateriaal | Aluminiumlegering |
| Leidraad maat & lengte |
Op maat gemaakt |
Overzichtstekening
![]()
Geïntegreerde slipring is CENO niet-standaard serie. POWER/SIGNAL + GLASVEZEL ROTERENDE KOPPELING ontwerp volgens speciale toepassing, om de stroom-, signaalkringlopen en glasvezelkoppeling te integreren. De stroom kan oplopen tot honderden amperes en het signaal kan alle soorten signaaltypes dekken op basis van de relevante toepassing. Glasvezelkoppeling omvat single-mode en multimode met diverse kanalen van signaalkanaal tot tientallen kanalen. Dit soort geïntegreerde slipring heeft goede prestaties en diverse functies, en wordt daarom veel gebruikt in optionele elektrische kranen.
![]()
Neem op elk moment contact met ons op.