Thuis
>
producten
>
industriële misstapring
>
|
|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | CENO |
| Certificering | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Modelnummer | ECN000-16P1 |
ECN000-16P1is CENO Industry Slip Ring met elektrische stroomcircuits ontworpen voor lage temperatuuromgevingen van -30 °C tot +80 °C voor industriële systemen.De belangrijkste functie van industriële slip ringen is het leveren van continue en stabiele stroom en signaaloverdracht voor roterende lichamenDe slipring zorgt voor een ononderbroken overdracht van stroom- en gegevenssignalen tijdens de rotatie van de apparatuur door de roterende en de stationaire delen te verbinden.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Stroom en circuits | 16 × 5A; 4 × afgeschermde draad |
| Nominale spanning | 0 ~ 60 VAC/VDC |
| Dielectrische sterkte | ≥ 100VAC@50Hz |
| Isolatieweerstand | ≥ 100MΩ@120VDC |
| Contactweerstandsgolf | ≤ 10mΩ |
| Werktemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Werkvochtigheid | 60 % RH |
| IP-beschermingsgraad | IP51 |
| Werksnelheid | 0 ~ 250 tpm |
| Buitendeurs | Ø86 mm |
| Contactmateriaal | Edel metaal |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Grootte en lengte van de looddraad | Op maat |
CENO is een technologisch bedrijf op het gebied van slipringen dat zich bezighoudt met onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop.We hebben geavanceerde apparatuur en hoge precisie test instrumenten om de kwaliteit van het product en betrouwbare prestaties te garanderenOnze fabriek beslaat 3000 vierkante meter en ligt in Shenzhen, China.
ISO9001, CE, RoHS, UL, explosiebestendige
Onze ingenieurs hebben meer dan 10 jaar ervaring in slip ring technologie.
Wij zullen een one-stop service aanbieden en snel reageren op uw vragen.
Neem op elk moment contact met ons op.