Thuis
>
producten
>
industriële misstapring
>
|
|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | CENO |
| Certificering | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Modelnummer | ECN005-02P3-03S-02EM-B |
ECN005-02P3-03S-02EM-B is CENO Ethernet-signaal-slipring met elektrische voeding en doorlopende structuur. CENO's Ethernet-slipringoplossingen zijn ontwikkeld om betrouwbare producten te leveren die de overdracht van het Ethernet-protocol via een roterende interface mogelijk maken. De innovatieve ontwerpen voldoen aan de uitdaging van het matchen van impedantie, het beheersen van overspraak en het beheren van verliezen. Een breed scala aan productoplossingen wordt aangeboden met combinaties van data en stroom in meerdere mechanische configuraties om aan uw behoeften te voldoen.
| Stroom & Circuits | 2 * 15A; 1 * RS485; 2 * 100M Ethernet |
| Nominale spanning | 0 ~ 24 VAC/VDC |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC@50Hz |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ@300VDC |
| Contactweerstand golf | ≤ 30mΩ |
| Werktemperatuur | -20°C~+60°C |
| Werkvochtigheid | 60 %RH |
| IP-beschermingsgraad | IP51 |
| Bedrijfssnelheid | 0~60rpm |
| Binnendiameter | Ø5mm |
| Buitendiameter | Ø48mm |
| Contactmateriaal | Edelmetaal |
| Behuizingsmateriaal | Aluminiumlegering |
| Leidraadmaat & lengte | Zoals aangepast |
CENO is een technologisch bedrijf op het gebied van slipringen dat zich bezighoudt met onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop. We hebben geavanceerde apparatuur en zeer nauwkeurige testinstrumenten om de productkwaliteit en betrouwbare prestaties te garanderen. Het faciliteitengebied beslaat 3000 vierkante meter en is gevestigd in Shenzhen, China.
ISO9001, CE, RoHS, UL, Explosieveilig
Leden van het engineeringteam hebben meer dan 10 jaar ervaring op het gebied van slipringen. Operators die aan kritieke procedures werken, zijn allemaal gekwalificeerd door interne training.
Welkom om ons te raadplegen met uw verzoeken voor elk 360° rotatiesysteem. Wij bieden u een one-stop service om tijdig op uw vragen te reageren.
Neem op elk moment contact met ons op.