Thuis
>
producten
>
industriële misstapring
>
|
|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | CENO |
| Certificering | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Modelnummer | ECN000-16P1 |
ECN060-C-08P4 is een CENO koolborstel slipring met 8 circuits voor elektrische voeding. CENO Electronics beschikt over uitgebreide ervaring in het ontwerp en de productie van centrale collectoren voor hoge stromen. Wij garanderen volledig de overstroomcapaciteit van elke circuitlus, waardoor de stabiliteit van de stroomtransmissie op lange termijn wordt gewaarborgd. Wat betreft de productafmetingen, houden we ons aan een ontwerpfilosofie die compactheid en precisie prioriteert. Neem voor meer informatie contact met ons op.
| ECN060-C-08P4 Specificatie | |
|---|---|
| Stroom & Circuits | 8 circuits * 25A |
| Nominale spanning | 0 ~ 230 VAC/VDC |
| Diëlektrische sterkte | ≥ 1000VAC@50Hz |
| Isolatieweerstand | ≥ 500MΩ@500VDC |
| Contactweerstandsgolf | ≤ 30mΩ |
| Werktemperatuur | -20°C~+60°C |
| Werkende luchtvochtigheid | 60 %RH |
| IP-beschermingsgraad | IP00 |
| Bedrijfssnelheid | 0~200rpm |
| Binnendiameter | Ø60mm |
| Contactmateriaal | Koper-Grafiet |
| Behuizingsmateriaal | Aluminiumlegering |
CENO is een technologisch bedrijf op het gebied van slipringen, actief in onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop. We beschikken over geavanceerde apparatuur en zeer nauwkeurige testinstrumenten om productkwaliteit en betrouwbare prestaties te garanderen. Onze faciliteit beslaat 3000 vierkante meter en is gevestigd in Shenzhen, China.
ISO9001, CE, RoHS, UL, Explosieveilig
Onze ingenieurs hebben meer dan 10 jaar ervaring in slipringtechnologie. Operators die kritieke procedures uitvoeren, zijn allemaal gekwalificeerd door interne training.
Welkom om ons te raadplegen met uw aanvragen voor elk 360° rotatiesysteem. Wij bieden een one-stop service en reageren snel op uw vragen.
Neem op elk moment contact met ons op.