Thuis
>
producten
>
Radiofrequentie Roterende Verbinding
>
|
|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | CENO |
| Certificering | ISO9001,CE,RoHS,UL |
| Modelnummer | ECN000-06P1-06S-01R |
Laagtemperatuur geïntegreerd vermogen RF slip ring met radiofrequentie roterende gewricht
ECN000-06P1-06S-01R is een CENO geïntegreerde slip ring combinatie circuits stroom en 1 kanaal RF met frequentie DC ~ 30GHz die geschikt zijn voor een omgeving van -55 °C tot +85 °C.CENO Integrated Slip Rings zijn een multifunctionele roterende verbindingsoplossing die verschillende transmissie-modules zoals power slip rings sterk integreertDeze systemen zijn speciaal ontworpen voor de gelijktijdige draaitransmissie van elektriciteit, licht, signalen,en vloeistoffen/gassen in complexe systemenVoor meer informatie, neem contact met ons op.
Specificatie
| De in lid 1 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op:Specificatie | |
| Stroom en circuits | 6 *10A; 6 * Signal |
| Nominale spanning | 0 ~ 240 VAC/VDC |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
| Isolatieweerstand | De bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van het voertuig |
| Contactweerstandsgolf | ≤ 10mΩ |
| Temperatuur | -40°C~+70°C ((W); -55°C~+85°C (S) |
| Werkvochtigheid | 60 % RH |
| IP-beschermingsgraad | IP61 |
| Werksnelheid | 0 tot 60 tpm |
| Buitendeurs | Ø56 mm |
| Contactmateriaal | Edel metaal |
| Huismateriaal | van roestvrij staal |
| RF | Parameters |
| Kanaal | 1 |
| Frequentiebereik | DC-30GHz |
| Vermogen (18GHz) | 20w@18GHz |
| VSWR, max. |
1.35@DC~8GHz; 1.75@DC8~18 GHz; 2.5@DC18~30 GHz |
| VSWR WOW, max. | 0.15 |
| Invoegverlies, max. | 0.15 dB |
| Fase 360-wijziging, max. | 1.5 dB |
Kenmerken
1 optioneel RF-kanaal tot 8
2 Stroomcircuits 1 - 300 optioneel
3 Stabiele prestaties, verscheidenheid van functies
4 Pak lage temperatuur -55°C~+85°C
5 Makkelijk te installeren en gratis onderhoud.
Toepassingen
1 Radarantenne
2 HD Video
3 Aardstation via satelliet
4 Transmissieapparatuur
5 Medische apparatuur
Facultatief
1 Circuit, Spanning, Kanalen
2 Frequentiebereik
3 Structuur
4 Beschermingsgraad
5 werksnelheid en temperatuur
Schets van de contour
![]()
Waarom met CENO?
CENO is een technologisch bedrijf op het gebied van slipringen dat zich bezighoudt met onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop.We hebben geavanceerde apparatuur en hoge precisie test instrumenten om te garanderen producten kwaliteit en betrouwbare prestatiesDe faciliteit beslaat 3000 vierkante meter en is gelegen in Shenzhen China.
![]()
Certificering
ISO9001, CE, RoHS, UL, explosiebestendige
CENO Voordeel
De medewerkers van het engineeringteam hebben meer dan 10 jaar ervaring op het gebied van slip rings. De operators werken aan kritieke procedures en zijn allemaal gekwalificeerd door interne training.
De dienstverlening van CENO
24 uur per dag, 7 dagen per dag consultancy service.
Massaproductie en op maat gemaakte productie.
Een oplossing voor een 360°-rotatiesysteem.
Welkom om ons te raadplegen met uw verzoeken voor een 360 ° rotatie system.We zullen een one-stop service te bieden aan u tijdig reageren op uw vragen.
Neem op elk moment contact met ons op.