Thuis
>
producten
>
Radiofrequentie Roterende Verbinding
>
|
|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | CENO |
| Certificering | ISO9001,CE,RoHS,UL |
| Modelnummer | ECN000-09P2-19S-02EG-01R |
Integreer RF slip ring met Encoder Ethernet Signal en Radio Frequency Rotary Joint
ECN000-09P2-19S-02EG-01R is CENO Integrated Slip Ring gecombineerd met elektriciteit, encoder, CANBUS, Ethernet en zwakke signalen.CENO Integrated slip ring kan sterk worden geïntegreerd met verschillende transmissie-modules om een multifunctionele roterende verbindingsoplossing te vormen, specifiek gebruikt in complexe systemen. Het heeft een modulair ontwerp, ondersteunt verschillende kanaalcombinaties en aanpassingsmogelijkheden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het CENO-experteteam.
Specificatie
| Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen:Specificatie | |
| Stroom en circuits | 9 * 10A; 2 * 7A; 1 * Encoder; 1 * CANBUS; 2 * Ethernet Signal; 6 * Signal |
| Nominale spanning | 0 ~ 220 VAC/VDC |
| Dielectrische sterkte | ≥ 1000VAC@50Hz; 300VAC@50Hz |
| Isolatieweerstand | De bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte van de bandbreedte. |
| Contactweerstandsgolf | ≤ 70mΩ |
| Werktemperatuur | -25°C~+55°C ((W); -30°C~+65°C ((S) |
| Werkvochtigheid | 95 % RH |
| IP-beschermingsgraad | IP51 |
| Werksnelheid | 0 tot 60 tpm |
| Innerlijke / buitenste diameter | Ø38,1 mm / Ø76 mm |
| Contactmateriaal | Edel metaal / goud naar goud |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| RF | Parameters |
| Frequentiebereik | DC-18GH |
| Type aansluiting | SMA - F ((50Ω) |
| Invoegverlies | ≤ 0,3 dB |
| Invoegingsverliespercentage | ≤ 0,05 dB |
| VSWR, max. | ≤ 125 |
| VSWR WOW, max. | ≤ 0.05 |
| Gemiddeld piekvermogen | 100w@DC-2GHz; 50w@DC2-8GHz; 250w@DC8-15GHz; 20w@DC15-18GHz |
Kenmerken
1 Integreer encoder, Canbus, Ethernet, RF en elektrische stroom
2 RF-signaal tot 1 - 8 kanalen
3 Stabiel verzenden, geen reekscode
4 Makkelijk te installeren & Gratis onderhoud
Toepassingen
1 Radarantenne
2 Video met hoge resolutie
3 Aardstation via satelliet
4 EMC-systeem
5 Medische apparatuur
Facultatief
1 Circuit, Spanning, Stroom
2 Signalen en gegevens
3 Contact / Housingmaterialen
4 Beschermingsgraad
5 Werksnelheid en temperatuur
Schets van de contour
![]()
Waarom met CENO?
CENO is een technologisch bedrijf op het gebied van slipringen dat zich bezighoudt met onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop.We hebben geavanceerde apparatuur en hoge precisie test instrumenten om te garanderen producten kwaliteit en betrouwbare prestatiesDe faciliteit beslaat 3000 vierkante meter en is gelegen in Shenzhen China.
![]()
Certificering
ISO9001, CE, RoHS, UL, explosiebestendige
CENO Voordeel
De medewerkers van het engineeringteam hebben meer dan 10 jaar ervaring op het gebied van slip rings. De operators werken aan kritieke procedures en zijn allemaal gekwalificeerd door interne training.
De dienstverlening van CENO
24 uur per dag, 7 dagen per dag consultancy service.
Massaproductie en op maat gemaakte productie.
Een oplossing voor een 360°-rotatiesysteem.
Welkom om ons te raadplegen met uw verzoeken voor een 360 ° rotatie system.We zullen een one-stop service te bieden aan u tijdig reageren op uw vragen.
Neem op elk moment contact met ons op.